Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Light Prestige s.c.

ul. Siwka 11
31-588 Kraków
Tel.: +48 (012) 296 44 95
Fax: +48 (012) 291 36 26
e-mail:
WWW: www.lightprestige.pl


Firma Light Prestige jest producentem i dystrybutorem opraw oświetleniowych o nowoczesnym wzornictwie. Do produkcji lamp używamy różnorodnych materiałów: drewna, metalu, szkła, tkanin oraz komponentów, które wszystkie spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa.

Produkty Light Prestige charakteryzuje wyjątkowy, oryginalny i nowoczesny design. Nasze lampy to szykowne dodatki stanowiące nie tylko źródło światła ale także niewątpliwie ozdobę wnętrza, nadając mu niepowtarzalną atmosferę i charakter.

Innowacja naszej oferty to pełny serwis usług. Klient, któremu spodobają się nasze produkty może liczyć na fachową pomoc projektantów i wsparcie w doborze lampy do indywidualnego wnętrza.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem