Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

PROMAG S.A.

ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
Tel.: + 48 61 655 82 00
Fax: +48 61 655 82 03
e-mail: promag@promag.com.pl
WWW: www.promag.pl


PROMAG S.A. już od prawie 30 lat kreuje standardy polskiej branży logistyki wewnętrznej, łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Swoim Klientom służy wiedzą i doświadczeniem w wyposażaniu magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów i biur. Wszystkie produkty, oferowane przez firmę, wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz posiadają wymagane prawem atesty i certyfikaty.

Misją PROMAG S.A. jest poszerzanie przestrzeni Klientów. Poprzez optymalny dobór wyposażenia magazynowego i urządzeń transportu wewnętrznego, firma optymalizuje wykorzystanie powierzchni magazynowej lub produkcyjnej Klientów. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do jego potrzeb i specyfiki pracy. PROMAG S.A. jest dla swoich Klientów partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji logistycznych. Dlatego domeną firmy jest nie tylko sprzedaż urządzeń magazynowych przydatnych w praktycznie każdej firmie, ale kompleksowa obsługa obejmująca doradztwo, projektowanie, dostawę, montaż i serwis tych urządzeń.

Oferta firmy to: regały magazynowe; wózki widłowe; wózki ręczne paletowe, podnośnikowe, platformowe i taczkowe; urządzenia przeładunkowe i dźwignicowe; urządzenia i materiały do pakowania; meble metalowe; koła i zestawy kołowe Blickle; palety i pojemniki plastikowe.

Firma oferuje swoim Klientom również: doradztwo techniczne; wykonanie projektu technologicznego; dostawę urządzeń wraz z montażem; pełne wsparcie serwisowe; zgłoszenie urządzeń do UDT; realizację całych projektów ciągów transportowych i systemów gospodarki magazynowej.

 
 

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem