Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Huta Szkła Wołomin Sp. z o.o.

ul. Wileńska 68A
05-200 Wołomin
Tel.: + 48 (22) 776 46 12
Fax: + 48 (22) 776 46 16
e-mail: huta@hswolomin.com
WWW: www.hswolomin.com


Jeden z najlepszych w Europie producentów i eksporterów szkła żaroodpornego 3,3 występującego pod marką TERMISIL. Długoletnia specjalizacja i 100 letnia tradycja doprowadziła do opracowania technologii produkcji szkła borokrzemowego o najwyższych parametrach termicznych i chemicznych. W rezultacie intensywnych badań wprowadziliśmy produkty, które zostały opatentowane jako wzory wspólnotowe EU np. naczynia żaroodporne grill&drop system. Nasze produkty są stosowane do pieczenia, gotowania, mrożenia, przechowywania oraz przygotowywania potraw i napojów.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem