Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych "PEGAZ"

ul. Wołczyńska 46/48
60-167 Poznań
Tel.: +48 61 864-83-10
Fax: +48 61 867-13-24
e-mail: sekretariat@pegaz.poznan.pl
WWW: www.pegaz.poznan.pl


Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych „Pegaz” Sp. z o.o. istnieje  na rynku już ponad pół wieku. PEGAZ to połączenie kapitału udziałowców i  wiedzy wszystkich pracowników w celu produkcji bardzo dobrej jakości wyrobów.

W latach 1990-1966 firma nasza przeszła gruntowne transformacje i przekształcenia. W tym okresie linie produkcyjne przeniesiono do zmodernizowanego zakładu przy ul. Wołczyńskiej . Wybudowano nowoczesną octownię  w której wytwarza się ocet z wykorzystaniem procesu naturalnej fermentacji jak  i nowe linie produkcyjne.

Nasza firma kontynuując pradawną  tradycję oferuje różnego rodzaju musztardy sporządzone na bazie naturalnych składników i bez konserwantów charakteryzujące  się różnymi walorami smakowymi. W naszej ofercie polecamy musztardy : stołowa, piekielna., sarepska, curry, kremska, chrzanowa oraz majonez delikatesowy stołowy który powstaje według tradycyjnej 50-letniej receptury, ketchup oraz wiele sosów w tym: czosnkowy, cygański , tatarski, chrzan. PEGAZ jest postrzegany jako stabilna firma z tradycjami, która podejmie się każdego wyzwania, aby sprostać wymaganiom klientów.

Od października 2007 roku posiadamy przyznany przez Polski Rejestr Statków SA certyfikat poświadczający zgodność Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności z wymaganiami ISO 9001 i ISO 22000 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży artykułów spożywczych: octu, musztard, majonezów, sosów pomidorowych i majonezowych. Wyróżnienia zobowiązywały nas do działań nad ciągłym polepszaniem jakości wyrobów.
 
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem