Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Konspol Holding Zakład Przetwórstwa Kurczaka

ul. Grottgera 40
33-300 Nowy Sącz
Tel.: +48 18 449 55 00
Fax: +48 18 443 57 43
e-mail: konspol@konspol.com.pl
WWW: www.konspol.com.pl


Grupa Konspol jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaków i mięsa drobiowego w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów. Grupa Konspol składa się z czterech zintegrowanych firm:

Pasz Konspol to nowoczesna w pełni skomputeryzowana wytwórnia pasz o wydajności 16 ton produkcji pasz na 1 godzinę i producent kurczaków hodowanych na paszach roślinnych opartych na niemodyfikowanej soji i kukurydzy, bez dodatków mączek mięsno-kostnych, bez tłuszczy zwierzęcych, bez antybiotykowych stymulatorów wzrostu.

Konspol Bis to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych po uboju powietrzem o wydajności 12 tys. sztuk kurczaków na godzinę. Zakład posiada międzynarodowe certyfikaty jakości, w tym BRC oraz Halal. W Konspol Bis została uruchomiona również linia do produkcji convenience food.

Konspol Holding pierwszy z grupy zakład przetwórstwa kurczaków oferujący ponad 100 asortymentów, wszystkie wyprodukowane na bazie unikalnej technologii w 100 procentach z mięsa kurczaka, o potencjale produkcyjnym 4 tys. ton wyrobów gotowych miesięcznie.

Trans Konspol zapewnia zaplecze logistyczne, dysponuje bazą samochodów chłodni. Poza tym posiada specjalistyczne grupy budowlane i know-how na budowę m. in. oczyszczalni ścieków i zakładów przetwórczych. Specjalizuje się również w usługach handlowych: posiada stację paliw oraz restaurację.

Grupa Konspol
jest wyjątkowo atrakcyjna dla klientów, ponieważ oferuje szeroki asortyment produktów z kurczaka od świeżego mięsa do najbardziej przetworzonych produktów delikatesowych, z własną dostawą na obszarze całej Polski. Wraz z rosnącą świadomością i wrażliwością konsumentów na wartości zdrowotne żywności, rośnie również popularność produktów Konspolu. Pomimo swojego pochodzenia z czystego mięsa kurczaka produkty Konspolu konkurują wyjątkowo dobrze z produktami wieprzowymi i wołowymi. Jest to obok wysokiej jakości, efekt stosowania unikalnej własnej technologii.

Linia produktów NATURA
to linia wyrobów bez konserwantów, bez glutenu i laktozy, bez wzmacniaczy smaku. Kabanosy z kurczaka to wyborna wędlina w 100 procentach z mięsa kurczaka BEZ KONSERWANTÓW, tworzona wg tradycyjnych receptur. Swój szlachetny i wyjątkowy smak Kabanosy zawdzięczają starannie dobranym przyprawom oraz tradycyjnemu wędzeniu dymem z drewna bukowego w tradycyjnych wędzarniach. Forma pakowania MAP pozwala produktom zachowwać wysoką jakość, świeżość i smak. Konspol Holding uruchomił produkcję wyrobów w 100 procentach z mięsa kurczaka już w roku 1982. Od tej pory dostarcza na rynki krajowy i zagraniczny znane z jakości wędliny, dania gotowe typu convenience, produkty o obniżonej zawartości tłuszczu - Light i bezglutenowe. To jedyne takie produkty na rynku stworzone w odpowiedzi na potrzeby współczesnych konsumentów. Firma Konspol to firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, wdrażająca nowoczesne rozwiązania wspomagające zarządzanie i kierowanie przedsiębiorstwem. Konspol zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, ceni nowe pomysły oraz ciekawe rozwiązania, a produkty Konspolu współcześnie znane są i cenione nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowacji, Szwajcarii, Niemiec, Francji, w krajach Skandynawskich.

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem