Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

INOX W. Nawrocki, Z. Januszewski sp. jawna

ul. Nowosądecka 1
61-351 Poznań
Tel.: +48 061 875 91 37/38
Fax: +48 061 622 24 28
e-mail: inox@inox.poznan.pl
WWW:


INOX - W. Nawrocki, Z. Januszewski Spółka jawna prywatna firma z polskim kapitałem, z siedzibą w Poznaniu, założona w lipcu 1997 roku.

Nowoczesna technologia, urządzenia i materiały stosowane w naszych pracach zapewniają wysoką jakość świadczonych usług. Profesjonalizm jest gwarancją sukcesu i zadowolenia najbardziej wymagających Inwestorów. Jesteśmy sprawdzonym partnerem wiodących koncernów branży przemysłowej w Polsce i zagranicą, takich jak m.in. Wrigley, Kraft, Nivea, Unilever, Masterfood, Lesaffre, Novol i innych. W ostatnim czasie realizowaliśmy także modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Mosinie.

Rozpoczynając działalność byliśmy przekonani, że jakość, rzetelność i partnerstwo to droga, jaką należy kroczyć. Dziś naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, poprzez rzetelne podejście do zadań dostarczanie naszym Partnerom produktów niezbędnych do Ich rozwoju.

Jesteśmy otwarci na dialog i na nowe wyzwania. Szanujemy ludzi wokół nas. Budujemy dobre relacje. Rozwijamy się. Jesteśmy po to, by nasi Klienci mogli realizować zamierzone cele.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonania i montażu instalacji przemysłowych i linii technologicznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych, głównie dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego.

Prace spawalnicze wykonujemy zgodnie z normą PN-EN-729-2. Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu jakości ISO 9001.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wykonujemy także izolacje urządzeń, zbiorników i rurociągów, różnego typu konstrukcje stalowe (platformy, podesty obsługowe), systemy transportu wewnętrznego, instalacje rurowe dla dziedzin przemysłu związanych z gospodarką wodną (oczyszczalnie ścieków, stacje poboru i uzdatniania wody, przepompownie). Jesteśmy producentem zbiorników technologicznych, silosów, transporterów oraz różnego rodzaju wyrobów ze stali nierdzewnej na indywidualne zamówienie. Do dyspozycji Klienta jest również wykwalifikowany personel i szeroki asortyment hurtowni stali nierdzewnej i kwasoodpornej.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem