Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

LOTOS Oil S.A.

ul. Elbląska 135
80-718 Gdańsk
Tel.: +48 058 308 73 21
Fax:
e-mail: info@lotosoil.pl
WWW: www.lotos.pl


LOTOS SEMISYNTETIC THERMAL CONTROL SAE 10W40 jest najczęściej kupowanym olejem silnikowym w Polsce. LOTOS SEMISYNTETIC z formułą Thermal Control to najwyższej jakości semisyntetyczny olej silnikowy najnowszej generacji, opracowany przy wykorzystaniu najnowszych technologii i oparty na wieloletnim doświadczeniu LOTOS Oil w produkcji środków smarnych. Formuła oleju została skomponowana tak, aby zapewnić idealne smarowanie i pełną ochronę silników wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Olej LOTOS SEMISYNTETIC posiada aprobaty: Mercedes-Benz: 229.1 i Volkswagen: 505.00

LOTOS SEMISYNTETIC gwarantuje: optymalną temperaturę pracy silnika dzięki formule Thermal Control doskonałą czystość silnika łatwy rozruch w niskich temperaturach (do -25ºC).

Olej LOTOS SEMISYNTETIC przeznaczony jest do zastosowania w samochodach osobowych i dostawczych z silnikiem benzynowym, silnikiem zasilanym LPG wysokoprężnym z turbodoładowaniem i bez turbodoładowania oraz z katalizatorem i bez katalizatora.

LOTOS Oil S.A. producent oleju LOTOS Semisyntetic od stycznia 2003 roku jest wyodrębnioną częścią Grupy LOTOS, największej firmy regionu pomorskiego oraz drugiego co do wielkości krajowego producenta i dystrybutora produktów petrochemicznych. LOTOS Oil zajmuje się produkcją i dystrybucją olejów smarnych, bazowych oraz przemysłowych, a także smarów, wytwarzanych w rafineriach w Gdańsku, Czechowicach i Jaśle.

Zaawansowana technologia oraz najwyższej jakości dodatki uszlachetniające pochodzące od renomowanych dostawców z całego świata pozwoliły na stworzenie pełnego asortymentu najnowszej generacji produktów dedykowanych m.in. silnikom samochodowym oraz różnym branżom sektora przemysłowego.

Produkty oferowane przez LOTOS Oil spełniają wymagania najsurowszych norm, ponieważ są wytwarzane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii pod kontrolą Systemu Zaawansowanego Sterowania Produkcją (APC). Całość procesów produkcyjnych objęta jest również Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001: 2000.

Spółka LOTOS Oil posiada także certyfikat systemu zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami systemu AQAP 2110. Oznacza to, że produkty LOTOS Oil spełniają wymagania i kryteria stawiane wszystkim dostawcom sił zbrojnych i firmom z tego sektora w NATO. Produkowane oleje są aprobowane przez wiodących producentów samochodów takich jak Volkswagen, Mercedes, Volvo, MAN, BMW, Porsche.

LOTOS Oil jest liderem rynku olejów silnikowych (ponad 30 proc. udział w rynku) i może poszczycić się najbardziej znaną marką na polskim rynku olejowym - LOTOS. Drugą marka olejową wciąż rozwijana zgodnie z najnowszymi trendami, kierowaną do użytkowników profesjonalnych jest rodzina olejów TURDUS.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem