Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

P.P.H.U. „Patrycja & Paweł”, Piekarnia „U Pawełka”

ul. Rodacka 6
32-310 Klucze, Kwaśniów Górny
Tel.: 32 642 98 42
Fax: 32 642 98 42
e-mail: patrycjaipawel@go3.pl
WWW:


Nasza piekarnia, istniejąca na rynku od 2001 r. korzysta z bogatych doświadczeń polskiej sztuki piekarniczej i nowoczesnego parku maszynowego. W stałej ofercie zakładu posiadamy wiele wyrobów piekarniczo-cukierniczych. Ich wyjątkowy smak, aromat i świeżość to zasługa rodzinnych receptur, ekologicznych surowców oraz nowoczesnej technologii wypieków. Nasze produkty powstają w oparciu o naturalny kwas piekarski i nie posiadają sztucznych konserwantów.

Najlepszym tego przykładem jest Chleb Jurajski, który w 2008 r. został wpisany na listę produktów tradycyjnych województwa małopolskigo. Do szczególnie cenionych wyrobów należy też Kołacz Jurajski. W 2008 r. otrzymaliśmy za niego tytuł Polskiego Producenta Żywności, nadawany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a w 2010 r. kołacz wpisano na listę produktów tradycyjnych województwa małopolskiego. Również w 2010 r. Chleb wiejski otrzymał tytuł: “Najlepszy pośród najlepszych”. Wśród innych wypieków piekarniczych dużą popularnością cieszą się m.in. Chleby: Ziółkowskiego, Wiejski, Mieszany, Słoneczny, Namiętności i Kanapkowy oraz różnego rodzaju bułki. Równie poszukiwane wyroby stanowią smaczne torty, ciasta, ciastka, pączki i babki. Nasz sukces rynkowy to zasługa doświadczonych pracowników, nowoczesnych obiektów i maszyn oraz tradycyjnej jurajskiej gościnności.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem